Minioren/JuniorenCircuit Deel 1: 22-09-2018



Aantal deelnemers:18
Aantal starts:40
Behaalde PR's:30

De grootste verbetering werd geleverd door: Mirthe Leenders, met een tijd van 1:47.89 op de 100 rugslag.
Een verbetering van 13%.

Podiumplaatsen
goud
Milou Klaassen-100 rugslag
Milou Klaassen-100 vrije slag
Owen Albers-50 schoolslag
Ruben de Wildt-100 vrije slag
zilver
Arash Faradjian-100 schoolslag
Lucas Koper-50 vlinderslag
Milou Klaassen-50 schoolslag
Ruben de Wildt-100 rugslag
Ruben de Wildt-50 schoolslag
brons
Ilja Schuit-100 schoolslag
Meike Vos-50 schoolslag

Clubkampioenschappen 2018: 24-06-2018



Aantal deelnemers:40
Aantal starts:147
Behaalde PR's:104

De grootste verbetering werd geleverd door: Michal Nieczypor, met een tijd van 0:39.76 op de 50 vrije slag.
Een verbetering van 26%.

Podiumplaatsen
goud
Lars de Bakker-100 wisselslag
Lars de Bakker-50 rugslag
Lars de Bakker-50 vrije slag
Owen Albers-50 schoolslag
Sander Minkhorst-25 rugslag
Sander Minkhorst-25 schoolslag
Sander Minkhorst-25 vrije slag
zilver
Cas Berns-100 wisselslag
Cas Berns-50 rugslag
Cas Berns-50 vrije slag
Emil Tudorovskiy-25 rugslag
Emil Tudorovskiy-25 schoolslag
Emil Tudorovskiy-25 vrije slag
Lars de Bakker-50 schoolslag
brons
Britt van der Velden-25 rugslag
Britt van der Velden-25 schoolslag
Britt van der Velden-25 vrije slag
Liam Darrah-100 wisselslag
Stan Keuvelaar-100 wisselslag
Stan Keuvelaar-50 rugslag
Stan Keuvelaar-50 vrije slag
Youri Keuvelaar-50 schoolslag

Gelderse Minioren Finale 2018: 09-06-2018



Aantal deelnemers:5
Aantal starts:9
Behaalde PR's:9

De grootste verbetering werd geleverd door: Ilja Schuit, met een tijd van 0:57.95 op de 50 vlinderslag.
Een verbetering van 19%.

Podiumplaatsen
goud
zilver
Ruben de Wildt-100 schoolslag
Ruben de Wildt-200 wisselslag
brons
Ruben de Wildt-100 rugslag

Nationale Zwemcompetitie Deel 5: 21-04-2018



Aantal deelnemers:20
Aantal starts:41
Behaalde PR's:21

De grootste verbetering werd geleverd door: Mirthe Leenders, met een tijd van 1:29.33 op de 100 vrije slag.
Een verbetering van 7%.

Podiumplaatsen
goud
Arash Faradjian-25 schoolslag
Lars de Bakker-50 rugslag
Lars de Bakker-100 vrije slag
Liam Darrah-50 schoolslag
Liam Darrah-100 vrije slag
Lucas Koper-100 wisselslag
Milou Klaassen-50 schoolslag
Ties van den Hoogen-50 vrije slag
Ties van den Hoogen-25 vlinderslag
zilver
Meike Vos-50 schoolslag
Ruben de Wildt-50 schoolslag
Sander Minkhorst-25 schoolslag
Stan Keuvelaar-100 wisselslag
brons
Lucas Koper-25 schoolslag
Milou Klaassen-100 vrije slag
Owen Albers-100 wisselslag
Ruben de Wildt-100 vrije slag
Stan Keuvelaar-100 rugslag

Junioren/Jeugd Circuit Deel 4: 25-03-2018



Aantal deelnemers:7
Aantal starts:13
Behaalde PR's:9

De grootste verbetering werd geleverd door: Milou Klaassen, met een tijd van 3:38.39 op de 200 schoolslag.
Een verbetering van 8%.

Podiumplaatsen
goud
Lars de Bakker-50 vlinderslag
Lars de Bakker-400 wisselslag
Stan Keuvelaar-100 rugslag
zilver
Anouk Mulders-200 schoolslag
Marit Rog-50 vrije slag
Stan Keuvelaar-200 vrije slag
brons
Gerard Engbers-200 vrije slag
Jens Cobussen-100 rugslag
Marit Rog-100 vrije slag
Milou Klaassen-100 vrije slag