Junioren/Jeugd Circuit Deel 4: 16-03-2019



Aantal deelnemers:13
Aantal starts:47
Behaalde PR's:22
Podiumplaatsen
goud
Lars de Bakker-200 wisselslag
Lars de Bakker-200 vrije slag
Lars de Bakker-100 vrije slag
Lars de Bakker-50 vlinderslag
Milou Klaassen-100 vlinderslag
Milou Klaassen-200 vlinderslag
Lars de Bakker-400 wisselslag
Liam Darrah-400 wisselslag
Ruben de Wildt-400 wisselslag
Ruben de Wildt-200 wisselslag
zilver
Ruben de Wildt-100 vrije slag
Ruben de Wildt-200 vrije slag
Stan Keuvelaar-100 rugslag
brons
Marit Rog-100 vlinderslag
Marit Rog-200 vlinderslag
Owen Albers-50 rugslag
Stan Keuvelaar-50 rugslag
Stan Keuvelaar-100 vrije slag
Stan Keuvelaar-200 vrije slag

Meerkamp Deel 2: 23-02-2019



Aantal deelnemers:24
Aantal starts:51
Behaalde PR's:32
Podiumplaatsen
goud
Arash Faradjian-50 schoolslag
Liam Darrah-100 vrije slag
Milou Klaassen-50 schoolslag
Owen Albers-50 schoolslag
Ruben de Wildt-100 rugslag
Sander Minkhorst-100 vrije slag
Suze Machielsen-50 schoolslag
zilver
Ilja Schuit-50 schoolslag
Lars de Bakker-50 vrije slag
Lars de Bakker-100 vlinderslag
Lars de Bakker-200 wisselslag
Marit Rog-50 vlinderslag
Milou Klaassen-100 vrije slag
Ruben de Wildt-50 vrije slag
Sander Minkhorst-50 schoolslag
Suze Machielsen-100 vrije slag
brons
Emil Tudorovskiy-50 vrije slag
Gerard Engbers-100 schoolslag
Ilja Schuit-100 vrije slag
Jens Cobussen-100 vrije slag
Liam Darrah-50 schoolslag
Lucas Koper-100 vrije slag
Marit Rog-200 wisselslag
Mirthe Leenders-50 vrije slag
Sara Hol-50 rugslag

Minioren/JuniorenCircuit Deel 3: 16-02-2019



Aantal deelnemers:16
Aantal starts:34
Behaalde PR's:25
Podiumplaatsen
goud
zilver
Ilja Schuit-100 vrije slag
Ilja Schuit-100 rugslag
Nilay Darany-50 rugslag
brons
Lucas Koper-100 vrije slag
Lucas Koper-100 rugslag
Nilay Darany-50 vrije slag
Suze Machielsen-100 rugslag

Nationale Zwemcompetitie Deel 3: 09-02-2019



Aantal deelnemers:22
Aantal starts:48
Behaalde PR's:23
Podiumplaatsen
goud
Lars de Bakker-200 wisselslag
Lucas Koper-100 schoolslag
Meike Vos-100 schoolslag
Ruben de Wildt-50 rugslag
Ruben de Wildt-100 schoolslag
Suze Machielsen-100 schoolslag
zilver
Lars de Bakker-50 vlinderslag
Lucas Koper-50 rugslag
Marit Rog-50 vlinderslag
Marit Rog-200 wisselslag
Milou Klaassen-50 vrije slag
Sander Minkhorst-50 vrije slag
Veralique Tax-100 schoolslag
brons
Cas Berns-50 vlinderslag
Cas Berns-200 wisselslag
Liam Darrah-200 wisselslag
Melaku Tax-50 rugslag
Milou Klaassen-200 wisselslag
Nilay Darany-50 rugslag
Owen Albers-100 schoolslag
Ties van den Hoogen-50 rugslag
Ties van den Hoogen-100 schoolslag

Junioren/Jeugd Circuit Deel 3: 19-01-2019



Aantal deelnemers:11
Aantal starts:45
Behaalde PR's:30
Podiumplaatsen
goud
Lars de Bakker-50 schoolslag
Lars de Bakker-100 vlinderslag
Lars de Bakker-100 schoolslag
Lars de Bakker-200 vlinderslag
Milou Klaassen-200 wisselslag
Owen Albers-50 schoolslag
Ruben de Wildt-100 vlinderslag
Ruben de Wildt-200 vlinderslag
zilver
Anouk Mulders-50 rugslag
Gerard Engbers-50 vrije slag
Gerard Engbers-100 vrije slag
Lars de Bakker-200 schoolslag
Liam Darrah-100 vlinderslag
Liam Darrah-200 vlinderslag
Milou Klaassen-50 vlinderslag
Milou Klaassen-400 wisselslag
Ruben de Wildt-50 schoolslag
Ruben de Wildt-100 schoolslag
Stan Keuvelaar-50 schoolslag
brons
Liam Darrah-50 schoolslag
Owen Albers-100 schoolslag
Ruben de Wildt-200 schoolslag
Stan Keuvelaar-100 vrije slag
Stan Keuvelaar-100 schoolslag
Stan Keuvelaar-200 schoolslag