Minioren/JuniorenCircuit Deel 2: 08-12-2018



Aantal deelnemers:15
Aantal starts:32
Behaalde PR's:24
Podiumplaatsen
goud
Owen Albers-100 schoolslag
zilver
Liam Darrah-100 wisselslag
brons
Arash Faradjian-50 vrije slag
Milou Klaassen-50 vlinderslag
Ruben de Wildt-50 vlinderslag
Ruben de Wildt-100 wisselslag
Ruben de Wildt-100 schoolslag
Ties van den Hoogen-200 wisselslag

Meerkamp Deel 1: 17-11-2018



Aantal deelnemers:24
Aantal starts:55
Behaalde PR's:38
Podiumplaatsen
goud
Jens Cobussen-50 vrije slag
Liam Darrah-100 wisselslag
Liam Darrah-100 rugslag
Milou Klaassen-50 rugslag
Milou Klaassen-100 schoolslag
Owen Albers-50 schoolslag
Thijmen Vis-100 schoolslag
zilver
Anouk Mulders-50 vlinderslag
Lars de Bakker-50 vlinderslag
Lars de Bakker-100 vrije slag
Lars de Bakker-200 rugslag
Lucas Koper-50 vrije slag
Meike Vos-50 schoolslag
Meike Vos-100 schoolslag
Milou Klaassen-200 rugslag
Owen Albers-100 wisselslag
Suze Machielsen-50 vrije slag
Suze Machielsen-50 rugslag
brons
Gerard Engbers-50 schoolslag
Ilja Schuit-50 vrije slag
Ilja Schuit-50 rugslag
Maico Kokke-50 vrije slag
Sterre Siebenga-50 schoolslag

Junioren/Jeugd Circuit Deel 2: 04-11-2018



Aantal deelnemers:12
Aantal starts:43
Behaalde PR's:29
Podiumplaatsen
goud
Ruben de Wildt-100 rugslag
Stan Keuvelaar-100 wisselslag
Ruben de Wildt-200 rugslag
Stan Keuvelaar-200 wisselslag
zilver
Milou Klaassen-100 vrije slag
Ruben de Wildt-100 wisselslag
Gerard Engbers-100 wisselslag
Ruben de Wildt-100 schoolslag
Stan Keuvelaar-100 schoolslag
Ruben de Wildt-200 wisselslag
Gerard Engbers-200 wisselslag
Milou Klaassen-400 vrije slag
brons
Owen Albers-100 schoolslag
Milou Klaassen-100 wisselslag
Gerard Engbers-100 schoolslag
Milou Klaassen-200 wisselslag

Junioren/Jeugd Circuit Deel 1: 20-10-2018



Aantal deelnemers:11
Aantal starts:23
Behaalde PR's:17
Podiumplaatsen
goud
zilver
Lars de Bakker-100 wisselslag
Lars de Bakker-200 wisselslag
Meike Vos-100 schoolslag
Ruben de Wildt-50 schoolslag
Ruben de Wildt-100 vrije slag
Ruben de Wildt-400 vrije slag
brons
Lars de Bakker-50 vrije slag
Milou Klaassen-50 rugslag
Milou Klaassen-100 vrije slag
Owen Albers-50 schoolslag

Nationale Zwemcompetitie Deel 1: 06-10-2018



Aantal deelnemers:26
Aantal starts:49
Behaalde PR's:33
Podiumplaatsen
goud
Iris Pustjens-25 schoolslag
Milou Klaassen-50 schoolslag
Owen Albers-50 schoolslag
Ruben de Wildt-100 rugslag
zilver
Cas Berns-50 rugslag
Lars de Bakker-50 rugslag
Marit Rog-50 rugslag
Ruben de Wildt-50 vlinderslag
brons
Iris Pustjens-50 rugslag
Lars de Bakker-100 wisselslag
Lucas Koper-50 vrije slag
Lucas Koper-100 wisselslag
Milou Klaassen-100 vrije slag