Nationale Zwemcompetitie Deel 4: 06-03-2016



Aantal deelnemers:21
Aantal starts:43
Behaalde PR's:36

De grootste verbetering werd geleverd door: Marit Rog, met een tijd van 1:48.37 op de 100 schoolslag.
Een verbetering van 16%.

Podiumplaatsen
goud
Anne Zwartjes-100 vrije slag
Lars de Bakker-50 rugslag
Lars de Bakker-100 wisselslag
Marit Rog-100 wisselslag
Meike Vos-25 schoolslag
Milou Klaassen-25 schoolslag
Milou Klaassen-50 vrije slag
Mirthe Leenders-50 vrije slag
Ruben de Wildt-25 schoolslag
Thijs de Bakker-25 schoolslag
Thijs de Bakker-50 vrije slag
zilver
Cas Berns-100 vrije slag
Jens Cobussen-50 vrije slag
Jens Cobussen-25 schoolslag
Marit Rog-50 rugslag
Meike Vos-50 vrije slag
Owen Albers-50 schoolslag
Ruben de Wildt-50 vrije slag
Youri Keuvelaar-100 schoolslag
brons
Larissa Swartjes-25 schoolslag
Liam Darrah-50 rugslag
Liam Darrah-100 wisselslag
Mirthe Leenders-25 schoolslag
Owen Albers-100 vrije slag
Pieter van Outvorst-50 vrije slag
Pieter van Outvorst-25 schoolslag
Youri Keuvelaar-100 wisselslag

Gelderse C-Competitie Deel 4: 27-02-2016



Aantal deelnemers:17
Aantal starts:34
Behaalde PR's:20

De grootste verbetering werd geleverd door: Minke Machielsen, met een tijd van 0:44.36 op de 50 vrije slag.
Een verbetering van 12%.

Podiumplaatsen
goud
Lars de Bakker-50 rugslag
Lars de Bakker-100 vrije slag
Ruben de Wildt-50 rugslag
Youri Keuvelaar-50 vrije slag
Youri Keuvelaar-100 schoolslag
zilver
Ruben de Wildt-100 wisselslag
brons
Milou Klaassen-50 rugslag

Swimkick 3: 14-02-2016



Aantal deelnemers:14
Aantal starts:27
Behaalde PR's:12

De grootste verbetering werd geleverd door: Michal Nieczypor, met een tijd van 0:53.98 op de 50 schoolslag.
Een verbetering van 12%.

Podiumplaatsen
goud
Meike Vos-50 schoolslag
Michal Nieczypor-50 rugslag
zilver
Mirthe Leenders-50 schoolslag
Ruben de Wildt-50 schoolslag
Ruben de Wildt-100 rugslag
Suze Machielsen-50 schoolslag
brons
Thijs de Bakker-50 schoolslag

MiniorenCircuit Deel 3: 23-01-2016



Aantal deelnemers:11
Aantal starts:13
Behaalde PR's:12

De grootste verbetering werd geleverd door: Lars de Bakker, met een tijd van 2:54.84 op de 200 wisselslag.
Een verbetering van 10%.

Podiumplaatsen
goud
Liam Darrah-400 vrije slag
zilver
brons
Lars de Bakker-200 wisselslag
Milou Klaassen-100 wisselslag

Nationale Zwemcompetitie Deel 3: 16-01-2016



Aantal deelnemers:20
Aantal starts:39
Behaalde PR's:23

De grootste verbetering werd geleverd door: Minke Machielsen, met een tijd van 0:48.39 op de 50 rugslag.
Een verbetering van 14%.

Podiumplaatsen
goud
Lars de Bakker-50 vrije slag
Lars de Bakker-50 vlinderslag
Marit Rog-50 vrije slag
Milou Klaassen-50 rugslag
Milou Klaassen-50 schoolslag
Ruben de Wildt-50 rugslag
Ruben de Wildt-25 vlinderslag
Thijs de Bakker-50 rugslag
Youri Keuvelaar-50 vrije slag
zilver
Jens Cobussen-50 vrije slag
Lars de Bakker-100 rugslag
Marit Rog-50 vlinderslag
Suze Machielsen-50 rugslag
Ties van den Hoogen-50 rugslag
brons
Jens Cobussen-50 rugslag
Liam Darrah-100 wisselslag
Stan Keuvelaar-50 vrije slag
Thijs de Bakker-50 schoolslag