Gelderse C-Competitie Deel 3: 19-12-2015



Aantal deelnemers:15
Aantal starts:27
Behaalde PR's:17

De grootste verbetering werd geleverd door: Cas Berns, met een tijd van 0:46.89 op de 50 rugslag.
Een verbetering van 20%.

Podiumplaatsen
goud
Marit Rog-50 vlinderslag
Stan Keuvelaar-50 schoolslag
Milou Klaassen-50 schoolslag
Ties van den Hoogen-50 schoolslag
zilver
Stan Keuvelaar-50 rugslag
Anne Zwartjes-50 schoolslag
Lars de Bakker-100 wisselslag
brons
Lars de Bakker-50 vlinderslag
Youri Keuvelaar-100 wisselslag
Marit Rog-100 wisselslag

Swimkick 2: 13-12-2015



Aantal deelnemers:9
Aantal starts:18
Behaalde PR's:12

De grootste verbetering werd geleverd door: Veralique Tax, met een tijd van 0:59.89 op de 50 vrije slag.
Een verbetering van 41%.

Podiumplaatsen
goud
Daan Zwartjes-50 rugslag
zilver
Larissa Swartjes-50 vrije slag
brons
Suze Machielsen-25 rugslag
Ruben de Wildt-50 vlinderslag
Larissa Swartjes-50 rugslag

MiniorenCircuit Deel 2: 12-12-2015



Aantal deelnemers:12
Aantal starts:17
Behaalde PR's:15

De grootste verbetering werd geleverd door: Lars de Bakker, met een tijd van 2:41.45 op de 200 vrije slag.
Een verbetering van 4%.

Podiumplaatsen
goud
Ruben de Wildt-100 schoolslag
Ruben de Wildt-50 vlinderslag
zilver
brons
Liam Darrah-200 vrije slag

Nationale Zwemcompetitie Deel 2: 14-11-2015



Aantal deelnemers:21
Aantal starts:48
Behaalde PR's:29

De grootste verbetering werd geleverd door: Suze Machielsen, met een tijd van 0:27.65 op de 25 vrije slag.
Een verbetering van 23%.

Podiumplaatsen
goud
Lars de Bakker-50 vrije slag
Lars de Bakker-50 vlinderslag
Lars de Bakker-100 vrije slag
Marit Rog-100 wisselslag
Milou Klaassen-25 vrije slag
Minke Machielsen-50 schoolslag
Ruben de Wildt-25 vrije slag
Ruben de Wildt-100 wisselslag
Stan Keuvelaar-50 schoolslag
Youri Keuvelaar-100 wisselslag
zilver
Anne Zwartjes-25 vrije slag
Cas Berns-50 vrije slag
Owen Albers-50 schoolslag
Stan Keuvelaar-100 rugslag
Thijs de Bakker-25 vrije slag
Thijs de Bakker-100 wisselslag
Ties van den Hoogen-25 vrije slag
Youri Keuvelaar-50 schoolslag
brons
Daan Zwartjes-50 schoolslag
Larissa Swartjes-25 vrije slag
Marit Rog-100 rugslag
Meike Vos-50 schoolslag
Milou Klaassen-100 wisselslag
Mirthe Leenders-25 vrije slag

Swimkick 1: 01-11-2015



Aantal deelnemers:12
Aantal starts:25
Behaalde PR's:8

De grootste verbetering werd geleverd door: Ilja Schuit, met een tijd van 0:45.00 op de 25 schoolslag.
Een verbetering van 28%.

Podiumplaatsen
goud
Milou Klaassen-50 rugslag
Milou Klaassen-100 schoolslag
zilver
Mirthe Leenders-50 schoolslag
Ruben de Wildt-50 rugslag
Ruben de Wildt-100 schoolslag
Suze Machielsen-25 schoolslag
brons