Meerkamp Deel 5: 10-03-2018



Aantal deelnemers:20
Aantal starts:37
Behaalde PR's:26

De grootste verbetering werd geleverd door: Gerard Engbers, met een tijd van 0:43.18 op de 50 rugslag.
Een verbetering van 25%.

Podiumplaatsen
goud
Arash Faradjian-100 schoolslag
Lars de Bakker-50 rugslag
Liam Darrah-50 vlinderslag
Liam Darrah-100 wisselslag
Milou Klaassen-50 vlinderslag
Milou Klaassen-100 wisselslag
Suze Machielsen-100 schoolslag
zilver
Ilja Schuit-50 rugslag
Lars de Bakker-100 vlinderslag
Lucas Koper-50 rugslag
Marit Rog-50 rugslag
Marit Rog-100 vlinderslag
Ruben de Wildt-100 wisselslag
brons
Arash Faradjian-50 rugslag
Cas Berns-50 rugslag
Ilja Schuit-50 vrije slag
Ruben de Wildt-50 vlinderslag
Suze Machielsen-50 rugslag

Minioren/JuniorenCircuit Deel 3: 10-02-2018



Aantal deelnemers:7
Aantal starts:16
Behaalde PR's:7

De grootste verbetering werd geleverd door: Veralique Tax, met een tijd van 0:46.94 op de 50 vrije slag.
Een verbetering van 4%.

Podiumplaatsen
goud
Ruben de Wildt-100 rugslag
Ruben de Wildt-200 wisselslag
zilver
Liam Darrah-50 vrije slag
brons
Suze Machielsen-100 rugslag

Swimkick 3: 04-02-2018



Aantal deelnemers:6
Aantal starts:12
Behaalde PR's:8

De grootste verbetering werd geleverd door: Britt van der Velden, met een tijd van 0:36.42 op de 25 schoolslag.
Een verbetering van 23%.

Podiumplaatsen
goud
Liza Janssen-25 rugslag
Liza Janssen-25 schoolslag
Stein Geurts-25 schoolslag
zilver
Iris Pustjens-25 schoolslag
Sander Minkhorst-50 rugslag
brons
Britt van de Kant-50 rugslag
Stein Geurts-25 rugslag

Nationale Zwemcompetitie Deel 3: 03-02-2018



Aantal deelnemers:17
Aantal starts:32
Behaalde PR's:22

De grootste verbetering werd geleverd door: Ilja Schuit, met een tijd van 0:22.39 op de 25 vlinderslag.
Een verbetering van 48%.

Podiumplaatsen
goud
Ilja Schuit-25 vlinderslag
Ilja Schuit-50 rugslag
Lars de Bakker-50 vrije slag
Lars de Bakker-100 rugslag
Liam Darrah-50 vrije slag
Lucas Koper-25 vlinderslag
Milou Klaassen-50 vrije slag
Milou Klaassen-50 vlinderslag
zilver
Gerard Engbers-50 vrije slag
Guusje Kuenen-50 schoolslag
Lucas Koper-50 rugslag
Marit Rog-50 rugslag
brons
Liam Darrah-50 vlinderslag
Melaku Tax-50 schoolslag
Mirthe Leenders-50 schoolslag

Meerkamp Deel 4: 27-01-2018



Aantal deelnemers:20
Aantal starts:36
Behaalde PR's:22

De grootste verbetering werd geleverd door: Owen Albers, met een tijd van 1:32.03 op de 100 schoolslag.
Een verbetering van 23%.

Podiumplaatsen
goud
Liam Darrah-50 rugslag
Liam Darrah-100 vrije slag
Milou Klaassen-100 vrije slag
Stan Keuvelaar-100 schoolslag
zilver
Milou Klaassen-50 rugslag
Ruben de Wildt-50 rugslag
Ruben de Wildt-100 vrije slag
Stan Keuvelaar-50 vrije slag
brons
Lucas Koper-50 rugslag
Lucas Koper-100 wisselslag
Marit Rog-50 vrije slag
Suze Machielsen-50 rugslag
Suze Machielsen-100 wisselslag
Thijs de Bakker-50 rugslag
Thijs de Bakker-100 vrije slag