Junioren/Jeugd Circuit Deel 3: 21-01-2018



Aantal deelnemers:9
Aantal starts:17
Behaalde PR's:12

De grootste verbetering werd geleverd door: Liam Darrah, met een tijd van 3:23.15 op de 200 schoolslag.
Een verbetering van 16%.

Podiumplaatsen
goud
Marit Rog-50 rugslag
zilver
brons
Anouk Mulders-100 rugslag
Lars de Bakker-200 schoolslag
Youri Keuvelaar-200 schoolslag

Nationale Zwemcompetitie Deel 2: 13-01-2018



Aantal deelnemers:17
Aantal starts:33
Behaalde PR's:26

De grootste verbetering werd geleverd door: Ilja Schuit, met een tijd van 0:20.48 op de 25 vrije slag.
Een verbetering van 17%.

Podiumplaatsen
goud
Arash Faradjian-25 vrije slag
Arash Faradjian-50 schoolslag
Cas Berns-50 vlinderslag
Liam Darrah-50 schoolslag
Marit Rog-50 vlinderslag
Meike Vos-100 wisselslag
Milou Klaassen-100 rugslag
Mirthe Leenders-25 vrije slag
Ruben de Wildt-100 rugslag
Ruben de Wildt-100 wisselslag
Suze Machielsen-50 schoolslag
zilver
Cas Berns-50 vrije slag
Liam Darrah-100 rugslag
Marit Rog-50 vrije slag
Milou Klaassen-50 schoolslag
Youri Keuvelaar-50 schoolslag
brons
Anouk Mulders-50 schoolslag
Ilja Schuit-25 vrije slag
Jens Cobussen-50 schoolslag
Stan Keuvelaar-50 vrije slag
Stan Keuvelaar-50 vlinderslag

Swimkick 2: 07-01-2018



Aantal deelnemers:9
Aantal starts:18
Behaalde PR's:16

De grootste verbetering werd geleverd door: Iris Pustjens, met een tijd van 0:28.28 op de 25 vrije slag.
Een verbetering van 41%.

Podiumplaatsen
goud
Liza Janssen-25 rugslag
Suze Machielsen-50 rugslag
zilver
Sander Minkhorst-25 rugslag
Arash Faradjian-50 rugslag
Suze Machielsen-100 vrije slag
brons
Iris Pustjens-25 vrije slag
Lucas Koper-50 vrije slag
Sander Minkhorst-50 vrije slag
Lucas Koper-50 rugslag

Meerkamp Deel 3: 16-12-2017



Aantal deelnemers:15
Aantal starts:28
Behaalde PR's:19

De grootste verbetering werd geleverd door: Anouk Mulders, met een tijd van 0:43.35 op de 50 rugslag.
Een verbetering van 19%.

Podiumplaatsen
goud
Milou Klaassen-50 rugslag
Milou Klaassen-50 schoolslag
Ruben de Wildt-50 rugslag
Ruben de Wildt-50 schoolslag
Ties van den Hoogen-50 schoolslag
zilver
Lars de Bakker-50 vlinderslag
Lars de Bakker-100 wisselslag
Thijs de Bakker-50 rugslag
Thijs de Bakker-50 schoolslag
Ties van den Hoogen-100 rugslag
brons
Arash Faradjian-50 schoolslag
Cas Berns-50 vlinderslag
Sander Minkhorst-50 schoolslag

Minioren/JuniorenCircuit Deel 2: 09-12-2017



Aantal deelnemers:14
Aantal starts:30
Behaalde PR's:25

De grootste verbetering werd geleverd door: Mirthe Leenders, met een tijd van 0:59.82 op de 50 vlinderslag.
Een verbetering van 24%.

Podiumplaatsen
goud
Ilja Schuit-100 schoolslag
Lucas Koper-50 vlinderslag
Ruben de Wildt-400 vrije slag
zilver
Ilja Schuit-50 vlinderslag
Milou Klaassen-50 vlinderslag
Milou Klaassen-100 wisselslag
Mirthe Leenders-100 schoolslag
Stan Keuvelaar-100 schoolslag
Suze Machielsen-200 wisselslag
Ties van den Hoogen-50 vrije slag
brons
Milou Klaassen-100 schoolslag
Stan Keuvelaar-50 vlinderslag
Stan Keuvelaar-100 wisselslag