Nationale Zwemcompetitie Deel 3: 03-02-2018



Aantal deelnemers:17
Aantal starts:32
Behaalde PR's:22
Podiumplaatsen
goud
Ilja Schuit-25 vlinderslag
Ilja Schuit-50 rugslag
Lars de Bakker-50 vrije slag
Lars de Bakker-100 rugslag
Liam Darrah-50 vrije slag
Lucas Koper-25 vlinderslag
Milou Klaassen-50 vrije slag
Milou Klaassen-50 vlinderslag
zilver
Gerard Engbers-50 vrije slag
Guusje Kuenen-50 schoolslag
Lucas Koper-50 rugslag
Marit Rog-50 rugslag
brons
Liam Darrah-50 vlinderslag
Melaku Tax-50 schoolslag
Mirthe Leenders-50 schoolslag

Meerkamp Deel 4: 27-01-2018



Aantal deelnemers:20
Aantal starts:36
Behaalde PR's:22
Podiumplaatsen
goud
Liam Darrah-50 rugslag
Liam Darrah-100 vrije slag
Milou Klaassen-100 vrije slag
Stan Keuvelaar-100 schoolslag
zilver
Milou Klaassen-50 rugslag
Ruben de Wildt-50 rugslag
Ruben de Wildt-100 vrije slag
Stan Keuvelaar-50 vrije slag
brons
Lucas Koper-50 rugslag
Lucas Koper-100 wisselslag
Marit Rog-50 vrije slag
Suze Machielsen-50 rugslag
Suze Machielsen-100 wisselslag
Thijs de Bakker-50 rugslag
Thijs de Bakker-100 vrije slag

Junioren/Jeugd Circuit Deel 3: 21-01-2018



Aantal deelnemers:9
Aantal starts:17
Behaalde PR's:12
Podiumplaatsen
goud
Marit Rog-50 rugslag
zilver
brons
Anouk Mulders-100 rugslag
Lars de Bakker-200 schoolslag
Youri Keuvelaar-200 schoolslag

Nationale Zwemcompetitie Deel 2: 13-01-2018



Aantal deelnemers:17
Aantal starts:33
Behaalde PR's:26
Podiumplaatsen
goud
Arash Faradjian-25 vrije slag
Arash Faradjian-50 schoolslag
Cas Berns-50 vlinderslag
Liam Darrah-50 schoolslag
Marit Rog-50 vlinderslag
Meike Vos-100 wisselslag
Milou Klaassen-100 rugslag
Mirthe Leenders-25 vrije slag
Ruben de Wildt-100 rugslag
Ruben de Wildt-100 wisselslag
Suze Machielsen-50 schoolslag
zilver
Cas Berns-50 vrije slag
Liam Darrah-100 rugslag
Marit Rog-50 vrije slag
Milou Klaassen-50 schoolslag
Youri Keuvelaar-50 schoolslag
brons
Anouk Mulders-50 schoolslag
Ilja Schuit-25 vrije slag
Jens Cobussen-50 schoolslag
Stan Keuvelaar-50 vrije slag
Stan Keuvelaar-50 vlinderslag

Swimkick 2: 07-01-2018



Aantal deelnemers:9
Aantal starts:18
Behaalde PR's:16
Podiumplaatsen
goud
Liza Janssen-25 rugslag
Suze Machielsen-50 rugslag
zilver
Sander Minkhorst-25 rugslag
Arash Faradjian-50 rugslag
Suze Machielsen-100 vrije slag
brons
Iris Pustjens-25 vrije slag
Lucas Koper-50 vrije slag
Sander Minkhorst-50 vrije slag
Lucas Koper-50 rugslag