Meerkamp Deel 3: 16-12-2017



Aantal deelnemers:15
Aantal starts:28
Behaalde PR's:19
Podiumplaatsen
goud
Milou Klaassen-50 rugslag
Milou Klaassen-50 schoolslag
Ruben de Wildt-50 rugslag
Ruben de Wildt-50 schoolslag
Ties van den Hoogen-50 schoolslag
zilver
Lars de Bakker-50 vlinderslag
Lars de Bakker-100 wisselslag
Thijs de Bakker-50 rugslag
Thijs de Bakker-50 schoolslag
Ties van den Hoogen-100 rugslag
brons
Arash Faradjian-50 schoolslag
Cas Berns-50 vlinderslag
Sander Minkhorst-50 schoolslag

Minioren/JuniorenCircuit Deel 2: 09-12-2017



Aantal deelnemers:14
Aantal starts:30
Behaalde PR's:25
Podiumplaatsen
goud
Ilja Schuit-100 schoolslag
Lucas Koper-50 vlinderslag
Ruben de Wildt-400 vrije slag
zilver
Ilja Schuit-50 vlinderslag
Milou Klaassen-50 vlinderslag
Milou Klaassen-100 wisselslag
Mirthe Leenders-100 schoolslag
Stan Keuvelaar-100 schoolslag
Suze Machielsen-200 wisselslag
Ties van den Hoogen-50 vrije slag
brons
Milou Klaassen-100 schoolslag
Stan Keuvelaar-50 vlinderslag
Stan Keuvelaar-100 wisselslag

Swimkick 1: 05-11-2017



Aantal deelnemers:14
Aantal starts:26
Behaalde PR's:22
Podiumplaatsen
goud
Arash Faradjian-25 rugslag
Arash Faradjian-50 schoolslag
Britt van de Kant-25 rugslag
Britt van de Kant-25 schoolslag
Iris Pustjens-25 schoolslag
Liza Janssen-25 rugslag
Sander Minkhorst-25 rugslag
Sander Minkhorst-50 schoolslag
Suze Machielsen-100 schoolslag
zilver
Eline Pustjens-25 rugslag
Ilja Schuit-50 rugslag
Ilja Schuit-50 schoolslag
Liza Janssen-25 schoolslag
Lucas Koper-50 rugslag
Stein Geurts-25 rugslag
Stein Geurts-25 schoolslag
brons
Lucas Koper-100 schoolslag

Junioren/Jeugd Circuit Deel 2: 04-11-2017



Aantal deelnemers:9
Aantal starts:15
Behaalde PR's:13
Podiumplaatsen
goud
Liam Darrah-50 rugslag
Liam Darrah-200 wisselslag
Youri Keuvelaar-100 schoolslag
Youri Keuvelaar-200 rugslag
zilver
Lars de Bakker-200 rugslag
Marit Rog-100 vlinderslag
Milou Klaassen-50 schoolslag
Thijs de Bakker-50 rugslag
brons
Stan Keuvelaar-200 rugslag

Meerkamp Deel 2: 28-10-2017



Aantal deelnemers:18
Aantal starts:32
Behaalde PR's:16
Podiumplaatsen
goud
Liam Darrah-50 vrije slag
Stan Keuvelaar-50 schoolslag
Suze Machielsen-50 schoolslag
Ties van den Hoogen-50 schoolslag
zilver
Ilja Schuit-50 rugslag
Lars de Bakker-50 schoolslag
Lars de Bakker-100 vrije slag
Liam Darrah-100 rugslag
Ties van den Hoogen-100 vrije slag
Youri Keuvelaar-100 schoolslag
brons
Cas Berns-50 schoolslag
Ilja Schuit-50 vrije slag
Thijs de Bakker-100 rugslag