Minioren/JuniorenCircuit Deel 4: 06-05-2017



Aantal deelnemers:10
Aantal starts:27
Behaalde PR's:19

De grootste verbetering werd geleverd door: Larissa Swartjes, met een tijd van 1:50.93 op de 100 wisselslag.
Een verbetering van 13%.

Podiumplaatsen
goud
Ruben de Wildt-100 vrije slag
Ruben de Wildt-200 wisselslag
Ties van den Hoogen-100 wisselslag
zilver
Lars de Bakker-100 wisselslag
Ties van den Hoogen-50 rugslag
brons
Lucas Koper-100 wisselslag

Medaille Wedstrijd Westervoort: 26-03-2017



Aantal deelnemers:8
Aantal starts:15
Behaalde PR's:9

De grootste verbetering werd geleverd door: Ties van den Hoogen, met een tijd van 1:56.26 op de 100 wisselslag.
Een verbetering van 7%.

Podiumplaatsen
goud
Ilja Schuit-50 rugslag
Lucas Koper-50 rugslag
Meike Vos-50 schoolslag
zilver
Lucas Koper-100 wisselslag
brons
Lars de Bakker-50 schoolslag
Meike Vos-50 vrije slag

Meerkamp Deel 5: 25-03-2017



Aantal deelnemers:14
Aantal starts:35
Behaalde PR's:22

De grootste verbetering werd geleverd door: Thijs de Bakker, met een tijd van 0:50.94 op de 50 vlinderslag.
Een verbetering van 9%.

Podiumplaatsen
goud
Lars de Bakker-50 rugslag
Milou Klaassen-100 wisselslag
Ruben de Wildt-50 vlinderslag
Ruben de Wildt-100 schoolslag
zilver
Lars de Bakker-100 vlinderslag
Milou Klaassen-50 vlinderslag
Milou Klaassen-100 rugslag
Youri Keuvelaar-200 wisselslag
brons
Lars de Bakker-50 vlinderslag

Swimkick 3: 19-03-2017



Aantal deelnemers:11
Aantal starts:20
Behaalde PR's:16

De grootste verbetering werd geleverd door: Julia Leenders, met een tijd van 0:35.79 op de 25 rugslag.
Een verbetering van 21%.

Podiumplaatsen
goud
Arash Faradjian-25 rugslag
Eline Pustjens-25 schoolslag
Ilja Schuit-25 rugslag
Lucas Koper-50 rugslag
Meike Vos-50 schoolslag
Ties van den Hoogen-50 rugslag
Ties van den Hoogen-50 schoolslag
zilver
Britt van de Kant-25 rugslag
Britt van de Kant-25 schoolslag
Tijmen de Baaij-50 rugslag
brons
Mirthe Leenders-50 schoolslag
Mirthe Leenders-50 rugslag
Sander Minkhorst-25 rugslag

Minioren/JuniorenCircuit Deel 3: 18-03-2017



Aantal deelnemers:12
Aantal starts:24
Behaalde PR's:20

De grootste verbetering werd geleverd door: Suze Machielsen, met een tijd van 1:48.05 op de 100 vrije slag.
Een verbetering van 13%.

Podiumplaatsen
goud
Ruben de Wildt-100 schoolslag
Ruben de Wildt-200 vrije slag
Suze Machielsen-50 schoolslag
zilver
Lars de Bakker-50 vlinderslag
Lars de Bakker-200 rugslag
brons
Lars de Bakker-400 wisselslag
Suze Machielsen-100 vrije slag