Nationale Zwemcompetitie Deel 4: 12-03-2017



Aantal deelnemers:20
Aantal starts:42
Behaalde PR's:20

De grootste verbetering werd geleverd door: Melaku Tax, met een tijd van 0:29.73 op de 25 schoolslag.
Een verbetering van 22%.

Podiumplaatsen
goud
Lars de Bakker-50 schoolslag
Lars de Bakker-100 rugslag
Lucas Koper-50 vrije slag
Marit Rog-100 rugslag
Melaku Tax-25 schoolslag
Milou Klaassen-50 vrije slag
Milou Klaassen-50 rugslag
Owen Albers-50 schoolslag
Ruben de Wildt-50 vrije slag
Ruben de Wildt-50 rugslag
Suze Machielsen-25 schoolslag
Suze Machielsen-50 vrije slag
zilver
Ilja Schuit-50 vrije slag
Minke Machielsen-50 schoolslag
Owen Albers-100 vrije slag
Stan Keuvelaar-50 schoolslag
Thijs de Bakker-50 schoolslag
brons
Cas Berns-50 rugslag
Larissa Swartjes-50 vrije slag
Lucas Koper-25 schoolslag
Meike Vos-50 rugslag
Melaku Tax-50 vrije slag
Stan Keuvelaar-100 rugslag
Youri Keuvelaar-100 schoolslag

Nationale Zwemcompetitie Deel 3: 12-02-2017



Aantal deelnemers:18
Aantal starts:32
Behaalde PR's:22

De grootste verbetering werd geleverd door: Ties van den Hoogen, met een tijd van 0:45.06 op de 50 vrije slag.
Een verbetering van 12%.

Podiumplaatsen
goud
Lars de Bakker-50 rugslag
Lars de Bakker-100 wisselslag
Lucas Koper-25 vlinderslag
Milou Klaassen-50 vrije slag
Milou Klaassen-50 vlinderslag
Minke Machielsen-50 rugslag
Ruben de Wildt-50 vrije slag
Ruben de Wildt-50 vlinderslag
Suze Machielsen-25 vlinderslag
Ties van den Hoogen-50 rugslag
Youri Keuvelaar-50 vrije slag
zilver
Cas Berns-50 rugslag
Ilja Schuit-25 vlinderslag
Marit Rog-100 wisselslag
Minke Machielsen-100 wisselslag
Owen Albers-50 rugslag
Suze Machielsen-50 rugslag
Youri Keuvelaar-100 rugslag
brons
Cas Berns-100 wisselslag
Marit Rog-50 rugslag
Meike Vos-50 vlinderslag
Owen Albers-100 wisselslag

Meerkamp Deel 4: 21-01-2017



Aantal deelnemers:18
Aantal starts:35
Behaalde PR's:28

De grootste verbetering werd geleverd door: Melaku Tax, met een tijd van 1:07.22 op de 50 rugslag.
Een verbetering van 12%.

Podiumplaatsen
goud
Marit Rog-50 vrije slag
Ruben de Wildt-50 rugslag
Ruben de Wildt-100 wisselslag
Suze Machielsen-50 schoolslag
zilver
Melaku Tax-50 schoolslag
Milou Klaassen-50 rugslag
Suze Machielsen-50 rugslag
brons
Marit Rog-100 vlinderslag

Meerkamp Deel 3: 17-12-2016



Aantal deelnemers:21
Aantal starts:38
Behaalde PR's:31

De grootste verbetering werd geleverd door: Larissa Swartjes, met een tijd van 0:53.82 op de 50 schoolslag.
Een verbetering van 11%.

Podiumplaatsen
goud
Lars de Bakker-50 vlinderslag
Lars de Bakker-100 wisselslag
Marit Rog-50 vlinderslag
Meike Vos-50 schoolslag
Milou Klaassen-50 rugslag
Ruben de Wildt-50 schoolslag
Ruben de Wildt-100 rugslag
Suze Machielsen-50 schoolslag
zilver
Liam Darrah-50 rugslag
Marit Rog-100 wisselslag
Suze Machielsen-50 vrije slag
brons
Milou Klaassen-50 schoolslag
Owen Albers-50 schoolslag
Youri Keuvelaar-100 vrije slag

Swimkick 2: 27-11-2016



Aantal deelnemers:9
Aantal starts:18
Behaalde PR's:11

De grootste verbetering werd geleverd door: Britt van de Kant, met een tijd van 0:24.29 op de 25 vrije slag.
Een verbetering van 37%.

Podiumplaatsen
goud
Britt van de Kant-25 vrije slag
Lucas Koper-25 rugslag
Meike Vos-50 rugslag
Meike Vos-100 vrije slag
zilver
Arash Faradjian-25 vrije slag
Lucas Koper-50 vrije slag
Ties van den Hoogen-50 rugslag
Ties van den Hoogen-100 vrije slag
brons
Melaku Tax-25 vrije slag
Tijmen de Baaij-50 vrije slag